top of page

25-milionowy pasażer lotniska Modlin


Kilka dni temu - po 11 latach i niespełna 4 tygodniach od uruchomienia obsługi podróżnych, Lotnisko Warszawa Modlin obsłużyło 25-milionowego pasażera. Był nim podróżnik, który przyleciał samolotem linii Ryanair z łotewskiej stolicy Rygi.


Są ludzie urodzeni w czepku oraz tacy, którzy po prostu we właściwym momencie znajdują się we właściwym miejscu.


Do tych ostatnich należy niewątpliwie pasażer linii Ryanair, który 10 sierpnia wylądował na lotnisku Modlin. Według relacji na stronie lotniska - jego wejściu do terminalu towarzyszyła uroczysta oprawa, serdeczne gratulacje w imieniu Portu oraz wręczenie atrakcyjnych upominków od Lotniska, Udziałowców i Partnerów.


Grzegorz Hlebowicz, Wiceprezes ds. Korporacyjnych podkreślił, że to był wyjątkowy dzień dla Lotniska Warszawa Modlin, który wskazuje na rosnącą popularność tego miejsca wpisującego się w czołówkę polskich portów lotniczych.


Bez wątpienia jest się czym pochwalić - z okazji jubileuszu lotnisko otrzymało powinszowania od swoich Udziałowców, w tym listy gratulacyjne od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Agencji Mienia Wojskowego.

bottom of page