top of page
  • OK

Nocny przejazd na rolkach i wrotkach przez Warszawę!

19 sierpnia, w sobotę, entuzjaści jazdy na rolkach i wrotkach w Warszawie będą mieli wyjątkową okazję do wspólnej zabawy. Grupa Nightskating Warszawa przygotowała na ten dzień dwie trasy przejazdu.


Pierwsza z nich, o długości 9,5 km, jest dedykowana młodszym oraz tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rolkami. Zbiórka dla nich zaplanowana jest na godzinę 18:00, a start o godzinie 19:00. Trasa będzie prowadzić przez takie ulice jak: Krakowskie Przedmieście, Marszałkowska czy Aleje Jerozolimskie, a jej przebieg został tak zaplanowany, by była łatwa i przyjazna dla początkujących.


Natomiast dla bardziej doświadczonych i spragnionych adrenaliny zaplanowano trasę "Extreme", która liczy aż 63 km. Start tego wyzwania zaplanowano na godzinę 22:00, a zakończenie przewidziane jest około 2:30 w nocy. Uczestnicy tej trasy muszą być gotowi na dynamiczną jazdę, długie odcinki oraz różnorodne nachylenia terenu. Trasa rozpocznie się przy pomniku Mikołaja Kopernika i będzie prowadzić m.in. przez ulice: Grzybowska, Grójecka czy Puławska.


Warto dodać, że obie trasy będą pod stałą opieką policji, co zapewni bezpieczeństwo uczestnikom. Należy się jednak spodziewać tymczasowych utrudnień w ruchu oraz ewentualnych zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z tym wydarzeniem.


Więcej informacji można znaleźć w opisie wydarzenia przygotowanym na portalu Facebook.

bottom of page