top of page

200 kg narkotyków w jednym z warszawskich osiedliProkuratura Rejonowa Warszawa-Ochota wszczęła śledztwo wobec 2 mężczyzn podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Magazyn narkotyków o łącznej wartości około 16 mln zł zlokalizowano w mieszkaniu na jednym z warszawskich osiedli.


Policjanci z Zarządu w Warszawie Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do Spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji ustalili, że magazyn jest nadzorowany przez osoby powiązane ze środowiskiem pseudokibiców warszawskiego klubu piłkarskiego.


Podczas interwencji w trakcie dostawy substancji psychoaktywnych do magazynu, zatrzymano dwóch mężczyzn uwikłanych w proceder handlu. Na miejscu odnaleziono i zabezpieczono blisko 200 kg narkotyków w postaci marihuany, haszyszu, kokainy, MDMA, amfetaminy i klefedronu.


Zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. Grozi im do 15 lat więzienia.

Comments


bottom of page