top of page

Auto Nostalgia – dla miłośników retro klasyków

W najbliższy weekend, 22-23 kwietnia między godziną 10:00 - 17:00, na terenie Expo XXI przy uI. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie odbędą się ogólnopolskie targi pojazdów zabytkowych.
Amatorów tzw. „klasyków” przybywa, w związku z czym można trafić na coraz więcej eventów, podczas których można obejrzeć wystawy aut i motorów z dawnych lat. W sobotę i w niedzielę grupa mtp organizuje kolejną już edycję targów aut zabytkowych z całego świata. "Nostalgia" to podróż sentymentalna w przeszłość – ukłon w stronę wspomnień rodziców i dziadków oraz prawdziwy pokaz historii motoryzacji. Bilety można nabyć na stronie tobilet.pl (źródło: https://autonostalgia.pl/pl).


Zakres tematyczny eventu obejmuje m.in.: zabytkowe samochody i motocykle, usługi renowacji pojazdów, wyposażenie warsztatów, akcesoria, giełdę i sprzedaż aut zabytkowych, kolejne klubowe etc.


„Auto Nostalgia” to nie jedyne wydarzenie zrzeszające fanów motoryzacji „zabytkowej”. W październiku (13.10-15.10) odbędą się również targi pod hasłem „Warsaw Oldtimer Show”, podczas których w pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn) będzie można obejrzeć około 1500 kultowych klasycznych i zabytkowych samochodów oraz motocykli.

Commentaires


bottom of page