top of page

Biden już jutro w Polsce! Zarejestruj się na wydarzenie.

Zaktualizowano: 21 lut


Już jutro odbędzie się wyczekiwana w ostatnich tygodniach wizyta Prezydenta USA w Polsce. Joe Biden z Ukrainy przyleci prosto do Polski, a swoje wystąpienie będzie miał o godzinie 17:30 w Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie. Każdy może wziąć udział w tym wydarzeniu! Wystarczy, że podasz swoje imię i nazwisko oraz mail kontaktowy pod linkiem udostępnionym przez Ambasadę Amerykańską:

https://46eop.my.site.com/Surveys/survey/runtimeApp.app?invitationId=0Ki3d0000003ob6&surveyName=try_2&UUID=2993ff26-10ad-4f33-9b40-80a235164e76


Ambasada Amerykańska w swoim komunikacie prosi o jak najwcześniejsze przybycie. Bramki na wydarzenie zostaną otwarte o godzinie 14:00. Każda osoba biorąca udział w wystąpieniu Prezydenta USA zostanie poddana wcześniejszej kontroli. Nie zabierajcie ze sobą: dużych toreb, parasolów, transparentów, plakatów oraz niebezpiecznych przedmiotów, ponieważ wniesienie ich nie będzie możliwe. Wydarzenie będzie miało charakter plenerowy, a organizatorzy proszą o dostosowanie ubioru odpowiednio do pogody.


Relacja z wystąpienia Prezydenta Joe Bidena już jutro na Mazowieściach.pl.

bottom of page