top of page

Co warto robić podczas ferii w Warszawie?

Zaktualizowano: 29 mar

Czas ferii szkolnych to często moment odpoczynku, relaksu oraz wolnego od codziennych obowiązków związanych z edukacją. Może sami macie teraz ferie albo Wasze pociechy mają labę. Zastanawialiście się co warto robić w Warszawie przez pozostałe półtora tygodnia? Jeśli tak, to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu!


Kinowy relaks

2 godziny spędzone przed wielkim ekranem nigdy nie są czasem straconym. W kinie Atlantic codziennie o 10:30 obejrzeć można animację, która poprzedzona jest niespodzianką dla najmłodszych. Już jutro wyświetalny będzie kinowy hit z początku 2023 r. - “Kot w butach – ostatnie życzenie”. Przed filmem natomiast zostanie zaprezentowane szkolenie z pierwszej pomocy.

Ogród Świateł

Spacer po Ogrodzie Świateł to m. in niemal 30 instalacji świetlnych, oraz wiele atrakcji multimedialnych takich jak np. choinka multimedialna stworzona z 42 000 świateł LED czy pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową. Wszytko w motywie bohaterów znanych z Baśni Braci Grimm.

Łyżwy

Pamiętajcie, że mimo braku śniegu jak najbardziej możecie pójść na Łyżwy. W Warszawie mamy kilkanaście lodowisk m. in na Starym Mieście, Elektrowni Powiśle czy przy Torze Stegny.

Atrakcje przy Elektrowni Powiśle

Poza wspomnianym lodowiskiem odbędą się tam tematyczne animacje, gdzie każdy dzień będzie spędzany w innej scenerii. W planie zawarte są również gry i zabawy karnawałowe. Animacje prowadzone będą w godzinach 12:00 – 16:00 w przestrzeni Food Hall.

A Wy gdzie zamierzacie się wybrać w Warszawie podczas ferii zimowych?

bottom of page