top of page

Cyrk i historia Polski. 9-dniowa majówka w Parku Julinek


Rusza „sezon majówkowy” a wraz z nim inauguracja w punktach rozrywki dla dzieci. Parki rozrywki prześcigają się w ofertach, a w my postanowiliśmy się przyjrzeć niektórym z nich. Dzisiaj kilka słów o Parku Julinek.


Dokąd z dziećmi na majówkę? Wielu warszawiaków decyduje się ruszyć „w plener” i spędzić wolny czas tak radośnie, jak tylko się da. A jeśli „na wesoło” to tylko do cyrku.


29 kwietnia startuje sezon inauguracyjny w podwarszawskim Parku Julinek (k. Leszna) i potrwa aż 9 dni. Całość rozpocznie się Wielką Cyrkową Majówką i 20% obniżką cen biletów: jednym z najważniejszych punktów programu będzie spektakl pt. „Historia Polski” w wykonaniu grupy ALE Circus Dance Company. Artyści cyrkowi zaprezentują m.in. żonglerkę wieloosobową, akrobatykę czy manipulację obiektami. Oprócz atrakcji wpisanych standardowo w repertuar Julinka, będzie można się pośmiać przy zabarwionych komediowo występach grupy Rympau Duo – absolwentów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej.


Organizatorzy zapewniają, że będzie się działo. Świeże powietrze, „oddech” Kampinoskiego Parku Narodowego, akrobaci, przechadzający się na szczudłach clowni, tor tubingowy, wesołe miasteczko czy teatralne przedstawienia cyrkowe…


To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na młodych przybyszów pod gołym niebem, i nie tylko. Najmłodsi, pod opieką rodziców, mają ponadto szansę odkrywać świat przyrody, sportu czy „ekologicznej” zabawy na placu zabaw.

A to wszystko na terenie niemal 30ha.

bottom of page