top of page

Elektryczne hulajnogi w Serocku


Od 1 maja mieszkańcy Serocka cieszą się nowym udogodnieniem transportowym – ruszyła wypożyczalnia elektrycznych hulajnóg marki Bolt.


Serock to ośrodek położony wzdłuż brzegu Narwi, liczący około 5 tysięcy mieszkańców. Lokalizacja miasta i warunki sprzyjają rekreacji, uprawianiu sportów wodnych i spacerów.


Hulajnogi, które w ostatnich latach robią furorę w wielu miastach Polski, zawitały również w tym regionie i – jak powiedziała nam jedna z mieszkanek miasta – jak na razie cieszą się dużym powodzeniem.


Cena za minutę jazdy to 99 groszy, przy czym Bolt nie nalicza opłaty od odblokowania.


Istotne jest, aby przy korzystaniu z pojazdu pamiętać o względach bezpieczeństwa i przestrzegać przepisów ruchu. Należy pamiętać, że hulajnogą poruszamy się po ścieżkach rowerowych – maksymalna prędkość dozwolona przez prawo to 20 km/h i mogą z niej korzystać tylko osoby pełnoletnie. Podobnie, jak w przypadku rowerów, podróżujących hulajnogą obowiązuje kask.


Hulajnogi elektryczne udostępnione w Serocku będą mogły pokonywać dystans do 40 km na jednym ładowaniu. Instrukcja korzystania z hulajnogi dostępna jest na stronie operatora – aby odblokować pojazd należy zeskanować kod QR umieszczony na kierownicy urządzenia.

bottom of page