top of page

Już wkrótce kolejny maraton pływacki w Ząbkach

Dla „nocnych marków” Warszawa i okolice oferują już nie tylko „Noc Muzeów” czy rozrywkę, ale także atrakcje sportowe. Rozpoczęły się zapisy na II nocny maraton pływacki, pt. „Noc jest z nami”.Impreza jest organizowana przez trzy pływalnie z powiatu wołomińskiego: Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach, Ośrodek Sportu i Rekreacji Huragan Wołomin oraz MCER – Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne. Event rozpoczyna się 13.05.2023 (sobota) o godz. 22:00 i kończy w niedzielę 14.05.2023r., nie później niż o godz. 2:00.


Zapisy odbywają się poprzez wysłanie odpowiednich dokumentów na adres: biuro@mcszabki.pl (szczegóły na stronach pływalni).


„Noc jest z nami” to nie jedyne tego typu wydarzenie, która zrzesza amatorów wodnych sportów. Zawody pływackie odbywające się nocą są organizowane w wielu innych miastach Polski. Długą tradycją cieszy się na przykład Maraton Pływacki „OTYLIADA”, który w 2013 roku został objęty patronatem honorowym przez polską pływaczkę, Otylię Jędrzejczak. OTYLIADA od kilku lat ma zasięg ogólnopolski.


bottom of page