top of page

Organizatorzy zapraszają wystawców na Dni Konstancina


Konstanciński Dom Kultury, gmina Konstancin-Jeziorna oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowują się na Dni Konstancina, które odbędą się 4 czerwca br. Do 15 maja wystawcy i rękodzielnicy mogą zgłosić swój udział w uroczystościach.


Konstancin Jeziorna to miasteczko należące do aglomeracji warszawskiej, które powstało na początku XX wieku z połączenia kilku pomniejszych miasteczek i wsi. Słynie z walorów uzdrowiskowych, złóż wód leczniczych oraz tężni solankowej a korzystne położenie (Konstancin tonie w lasach – kompleks Chojnowsko-Słomczyński i Las Kabacki od północy) od kilkudziesięciu lat przyciąga spacerowiczów i wabi kolejnych mieszkańców, uciekających od zgiełku miasta.


Program obchodów Dni Konstancina nawiązuje w tym roku do motywu belle époque, a organizatorzy już czekają na wystawców, rękodzielników oraz firmy, które będą chciały zaprezentować swoje stoiska (odpowiedni formularz należy przesłać mailowo). Nie obędzie się bez warsztatów tematycznych, koncertów (w roli głównej – zespół Lemon), parady w strojach z epoki powstania miasteczka oraz pikniku Retro.

Comments


bottom of page