top of page

Remonty na S2 i S8

Do 12 marca trwają prace na drodze ekspresowej S8 przy budowie nowych bramownic. Na trasie S2 natomiast prowadzone będą nocne testy dźwiękowego systemu ostrzegawczego. Kierowcy proszeni są o szczególną ostrożność.
Prace między Markami a Łabiszyńską

Montowane będą kolejne bramownice na Trasie Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r., czyli popularnej „ósemce”. Prace toczyć się będą między węzłami Marki i Łabiszyńska, a prowadzone będą w obu kierunkach. Zamknięty będzie naprzemiennie prawy lub lewy pas ruchu bocznej jezdni. Prędkość będzie odcinkowo ograniczana tylko do 50 km/h.


Nocne testy w tunelu POW

Tunel Południowej Obwodnicy Warszawy na Ursynowie jest otwarty od początku 2022 r. Obiekt jczeka go seria przeglądów i testów. Do tej pory kontrolowano m.in. czujniki dymu, oświetlenie ewakuacyjne i wentylację. Obecnie weryfikowana będzie poprawność działania dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO), co wiązać się będzie z chwilowym wstrzymaniem ruchu na odcinku. Testy już się rozpoczęły, a odbywać będę się najbliższej nocy z 8 na 9 marcaw godzinach 0.01 a 4.00. Tunel będzie kilkukrotnie zamykany dla ruchu na czas nie dłuższy niż 15 minut. Po każdym z testów tunel będzie ponownie otwierany. Zalecane jest w tym czasie omijanie tej trasy.

bottom of page