top of page

RUNMAGEDDON KIDS w Otwocku


14 października na Miejskich Terenach Sportowych (ulica Karczewska) – gratka dla najmłodszych, czyli ekstremalny bieg z przeszkodami. Do udziału są zaproszone dzieci, młodzież, oraz – w formule FUN – także opiekunowie. Start: godzina 12:00.


Wyzwanie jest spore, bo na uczestników czekają dwa rodzaje dystansów do wyboru: 1,5 km lub 3 km. Formuła odbędzie się w dwóch formatach: KIDS oraz FUN. Ta pierwsza jest skierowana do dzieci w wieku 4-16 lat (z podziałem na kategorie wiekowe), natomiast formuła FUN to gratka dla dzieci i ich opiekunów.


W tym ostatnim trybie wystartują zespoły - minimalna ilość osób w drużynie to 2 osoby – dziecko wraz z opiekunem, a maksymalna – 5 członków (opiekun plus czwórka dzieci).


Zapisów będzie można dokonać na miejscu w dniu wydarzenia. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy oraz opaskę w odpowiednim kolorze dla grupy wiekowej. Warto nadmienić, że w tym turnieju każdy wygrywa, bo - jak podkreślają organizatorzy - tym razem chodzi wyłącznie o dobrą zabawę i sprawdzenie formy.


Starty będą odbywać się seriami w grupach 20-40 osób. Na wszystkich zawodników czekają pamiątkowe medale. Udział w biegu jest bezpłatny.

bottom of page