top of page

Sadzimy z Ochotą

Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy ogłosił kolejną edycję przedsięwzięcia "Sadzimy z Ochotą". Każdy mieszkaniec Ochoty może wziąć udział w akcji pod warunkiem, że zadeklaruje chęć ukwiecenia wybranego kawałka przestrzeni wokół siebie i zadbania o niego.W Warszawie rozpoczął się kolejny sezon ogródkowy i "balkonowy" a mieszkańcy szturmem ruszyli do sklepów po sadzonki. Miejsc, gdzie można zakupić rośliny jest bardzo wiele, począwszy od sieciówek, skończywszy na lokalnych targach roślin jak choćby, zorganizowany 16 kwietnia na Błoniach Siedleckich kiermasz ogrodowy "Wiosna na polu i w ogrodzie 2023". Organizatorem eventu był Mazowiecki ODR a uczestnicy mogli nabyć, co tylko dusza zapragnie, aby wiosennie upiększyć przestrzeń wokół: sadzonki roślin, ziół, sprzęt ogrodowy, produkty ekologiczne czy pszczelarskie.


Do akcji upiększania przestrzeni włączył się także po raz kolejny Urząd Dzielnicy Ochota, który ogłosił akcję "Sadzimy z Ochotą". Aby wziąć udział w przedsięwzięciu należy wypełnić odpowiednie dokumenty (szczegóły poniżej), wybrać sadzonki roślin a urząd je zakupi, przy czym nie ma znaczenia, czy obiekty są własnością Miasta Stołecznego Warszawy.

Partycypujący otrzymają ponadto wszelkie materiały potrzebne do sadzenia (ziemia, nawóz etc.) i jesienią będą mogli rozpocząć prace.


Poniżej załączamy link do odpowiedniego formularza:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBaBcCFyjm1IGrRNKJdrLvZye-2pxu8PmtRgq8Tlw1xP1xWw/viewform

bottom of page