top of page

Uwaga! Dzieci na rowerach w Parku Szczęśliwickim


4 czerwca na Ochocie startują zawody rowerowe dla najmłodszych. Rejestracja trwa, a wygrywa każdy, kto pokusi się o start.


Zawody rozpoczynają się o godzinie 12:00, ale należy być już godzinę wcześniej, aby odebrać numerek.


Wydarzenie jest kierowane do dzieci w wieku 3-10 lat. Każdy uczestnik jest zobowiązany wziąć swój rower, który będzie dostosowany jego umiejętności i wieku. Obowiązują zasady bezpieczeństwa i, przede wszystkim, kask.


Istotne jest to, że – jak podkreśla organizator – dzieci poznają ducha rywalizacji sportowej, ale finalnie każdy wygrywa. Ponieważ zawody odbywają się „trójkami”, tak więc miejsc na podium jest dosyć dla wszystkich i każdy odbierze taką samą nagrodę (oprócz dyplomu, w którym będzie zaznaczone, które zajął miejsce).


Dzieci uczestniczą w zawodach wyłącznie pod opieką rodziców/opiekunów a organizator nie odpowiada za ewentualne kolizje czy usterki sprzętu.


Zgłoszenia w zawodach Dzieci na rowery może dokonać rodzic/ przedstawiciel ustawowy poprzez wysłanie maila na adres warszawa@dziecinarowery.pl - do dnia 03.06.2023 r. (źródło: Regulamin Zawodów „Dzieci na rowery – 4 czerwca 2023").


Organizatorem zawodów jest Agencja Modicon, a współorganizatorem - Urząd Dzielnicy Ochota Miasta Stołecznego Warszawy.

Comments


bottom of page