top of page

Wystartował nabór wniosków do programów MKiDN na rok 2024


Do 30 listopada można składać wnioski do wszystkich Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2024. Wyjątkiem są nabory do edycji „Ochrona zabytków” oraz „Wspieranie archiwów, bibliotek i muzeów poza krajem”.


Pula dofinansowania jest bardzo szeroka - wsparcie otrzymają programy promujące rodzime dziedzictwo kulturowe i historyczne, edukację, działalność artystyczną, kulturę cyfrową, działania promujące czytelnictwo, a także projekty infrastrukturalne. Tegoroczne wsparcie finansowe zostało rozłożone na 32 oferty.


W przypadku programu „Ochrona zabytków” I nabór wniosków już trwa i zakończy się 31 października 2023 r., a uruchomienie II naboru planowane jest na przełomie lutego i marca 2024 r. i zakończy się 31 marca 2024 r. Natomiast w ramach propozycji „Wspieranie archiwów, bibliotek i muzeów poza krajem” rozpoczął się prenabór wniosków i potrwa do 7 listopada 2023 r.


Więcej informacji na stronie MKiDN:


Rozpoczął się nabór wniosków do Programów Ministra na rok 2024 - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Portal Gov.pl (www.gov.pl)


bottom of page