top of page

XIX edycja Nocy Muzeów w Warszawie już niedługo!

Urząd Miasta St. Warszawy informuje, że czas na rejestracje dla placówek, które odwiedzić będzie można w ramach wyżej wymienionej akcji, trwa tylko do 20 lutego 2023 r.

Formuła, w której zgłaszać mogą się instytucje, jest taka sama jak w ubiegłym roku. Odwiedzający będą mogli korzystać z Nocy Muzeów w trzech formach:

- tradycyjnego zwiedzania instytucji wewnątrz,  - zwiedzania na zewnątrz,  - zwiedzania online.

Formularz zgłoszeniowy dla instytucji kulturalnych znajduje się pod linkiem, który dostępny będzie na stronie kultura.um.warszawa.pl/nocmuzeow. Decyzje Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy zostaną podjęte do 2 tyg. od wysłania zgłoszenia. Bieżące komunikaty na temat wydarzenia publikowane będą̨ na fanpage w mediach społecznościowych pod adresem: https://www.facebook.com/Noc.Muzeow.w.Warszawie.

Noc Muzeów 2023 r. odbędzie się 13 maja. Co najważniejsze, tak jak w poprzednich latach, wydarzenie będzie musiało odbywać się bezpłatnie dla osób zwiedzających. Rok temu mieliśmy okazję m. in. odwiedzić nocą Łazienki Królewskie, Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernika oraz Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Czy macie swoje ulubione miejsca, które będziecie chcieli zwiedzić podobnie jak w ubiegłym roku? Zapraszamy do dzielenia się tym w komentarzach!

bottom of page