top of page
  • OK

Śmietelny wypadek na Mazowszu z udziałem BMW!

Mieszkaniec gminy Łosice zginął w wyniku groźnego wypadku samochodowego, do którego doszło we wtorek przed południem na drodze wojewódzkiej numer 698, pomiędzy Łosicami a Chotyczami.


Tragiczne wydarzenia rozegrały się około godziny 11:30. 32-letni kierowca osobowego BMW, stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w drzewo. Pomimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych, mężczyzna nie przeżył.

Śmiertelny wypadek w Chotyczach. Foto: Policja Łosice.

Policja wskazuję, że 32-letni mieszkaniec gminy Łosice, kierujący bmw, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie jechał na pobocze i uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci, a ruch na drodze wojewódzkiej odbywał się wahadłowo. Na chwilę obecną, nie ma już jednak większych utrudnień w ruchu drogowym.


To tragiczne zdarzenie to kolejne przypomnienie o niebezpieczeństwach na drodze. W związku z tym, służby apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przyczyny i okoliczności zdarzenia są obecnie badane przez śledczych. Więcej informacji na temat zdarzenia powinno pojawić się w najbliższych dniach.

bottom of page