top of page

Koncert piosenek Jana Kiepury


10 września o godz. 19.00 w miejskiej hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego w Ciechanowie odbędzie się koncert Mazowieckiego Teatru Muzycznego z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego. W programie - repertuar Jana Kiepury.


Jan Kiepura to fenomenalna postać – śpiewak i aktor, który zrobił karierę w amerykańskim stylu. Od syna piekarza po jednego z najbardziej rozchwytywanych międzynarodowo śpiewaków operowych i aktorów filmowych.


O „chłopaku z Sosnowca” pisaliśmy obszerniej przy okazji rocznicy jego urodzin:


Jan Kiepura – czyli kariera w hollywoodzkim stylu (mazowiesci.pl)


10 września w Ciechanowie będzie okazja posłuchać słynnego repertuaru w nowej odsłonie. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecki Teatr Muzyczny przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego.


I to właśnie solistów i tancerzy Mazowieckiego Teatru Muzycznego zobaczymy na scenie. Jana Kiepurę odegra Sebastian Mach, a w rolę ukochanej żony, Marty Eggerth, wcieli się Zuzanna Caban. W repertuarze najlepsze "kiepurowskie" szlagiery - „Brunetki, blondynki”, czy ”Ninon, ach uśmiechnij się...”. Ponadto będzie okazja posłuchać także piosenek Hanki Ordonówny.

bottom of page